Bukser
Mellomlag
Store størrelser
Ryggsekker og vesker
Bukser
Mellomlag
Store størrelser
Ryggsekker og vesker
Varmeelementer
Bukser
Skisett
Mellomlag
Ryggsekker og vesker
Bukser
Mellomlag
Plus size
Tilbud på vinterklær
Alpinski
Skistaver
Skibriller og goggles
Sikkerhetsutstyr
Solbriller
Langrenn / skitouring
Vedlikeholdelse av skiutstyr
Jakt og overlevelse
Tilbehør
Solbriller
Ryggsekker
Vesker og ryggsekker til skituren
S-Z
ABUS Tellus er en kraftig og allsidig frontlykt for grus, landevei og pendling. Den har én supersterk LED som gir opptil 1 500 lumen – nok til å lyse opp både vei og omgivelser selv i mørket.
Lykten er oppladbar og har minimum 5 timers batteritid. Full opplading tar omtrent 3 timer via den medfølgende USB-C-kabelen. Litiumbatteriet gir stabil og pålitelig ytelse, også i kalde forhold.
Gravel-festet som følger med gir trygg og stabil montering, selv på ujevne underlag. Det kompakte designet gjør lykten lett å ta med seg.
ABUS Tellus er et godt valg for syklister som ønsker høy lysstyrke, enkel opplading og solid montering i én robust lykt.
Spesifikasjoner
Oppladbar
Antall LED: 1 super bright LED
Lysstyrke: 1 500 lumen
Batteritid: minimum 5 timer
Batteritype: litium
Ladetid: 3 timer
Gravel-feste inkludert
USB-C-kabel inkludert
Vi vil være nordmennenes foretrukne skibutikk på nett. Derfor tilbyr vi deg prisgaranti på HELE sortimentet.
Hvis du har funnet en vare billigere et annet sted så skal du kontakte vår kundeservice.
Du kan bestille varen og så skrive i kommentarfeltet: "Prisgaranti + lenke til den andre nettbutikken". Så sørger vi for at du får varen til den riktige prisen og at du kun betaler prisgaranti beløpet.
Betingelser:
- Prisen som det skal sammenliknes med skal være totalpris inkl. frakt, norsk moms og evt. kostnader til toll
- Varen skal være på lager ved den andre nettbutikken i samme farge og størrelse.
Kundene våre elsker oss
Mer enn 500.000 kunder siden 2003.