Bukser
Mellomlag
Store størrelser
Ryggsekker og vesker
Bukser
Mellomlag
Store størrelser
Ryggsekker og vesker
Varmeelementer
Bukser
Skisett
Mellomlag
Ryggsekker og vesker
Bukser
Mellomlag
Plus size
Tilbud på vinterklær
Alpinski
Skistaver
Skibriller og goggles
Sikkerhetsutstyr
Solbriller
Langrenn / skitouring
Vedlikeholdelse av skiutstyr
Jakt og overlevelse
Tilbehør
Solbriller
Ryggsekker
Vesker og ryggsekker til skituren
S-Z
Scott Faze II LS er en allsidig skibrille som passer ansikter i medium til large størrelse. Den fotokromatiske AMP bronze chrome-linsen (kategori 1–3) tilpasser seg automatisk skiftende lysforhold, fra overskyet til solfylt vær.
SCOTT AMP LS-teknologien forsterker kontraster og forbedrer dybdesyn, noe som gjør det enklere å lese terrenget. ACS Air Control System gir effektiv ventilasjon og reduserer dugg. I tillegg er brillen behandlet med NoFog for ekstra antidugg-beskyttelse.
To-lags formstøpt ansiktsskum gir en behagelig passform, og silikonstroppen sørger for at brillene sitter godt – også over hjelm. Et pålitelig valg for hele skidagen.
Spesifikasjoner
Medium til Large passform
2-lags formstøpt ansiktsskum
Silikonrem med anti-skli
100 % UV-beskyttelse
ACS Air Control System
NoFog antiduggbehandling
SCOTT AMP LS-linseteknologi
Fotokrom linse (kategori 1–3), AMP bronze chrome
Vi vil være nordmennenes foretrukne skibutikk på nett. Derfor tilbyr vi deg prisgaranti på HELE sortimentet.
Hvis du har funnet en vare billigere et annet sted så skal du kontakte vår kundeservice.
Du kan bestille varen og så skrive i kommentarfeltet: "Prisgaranti + lenke til den andre nettbutikken". Så sørger vi for at du får varen til den riktige prisen og at du kun betaler prisgaranti beløpet.
Betingelser:
- Prisen som det skal sammenliknes med skal være totalpris inkl. frakt, norsk moms og evt. kostnader til toll
- Varen skal være på lager ved den andre nettbutikken i samme farge og størrelse.
Kundene våre elsker oss
Mer enn 500.000 kunder siden 2003.